Jestem sobie webmasterem, a tego bloga założyłem po to, żeby usystematyzować i uporządkować swoja wiedzę. Jest mi on potrzebny także po to, żebym mógł w każdej chwili z każdego miejsca skorzystać z różnych porad i wskazówek, które gdzieś kiedyś znalazłem i z których gdzieś kiedyś skorzystałem. Czasami człowiek zapomina o pewnych rzeczach i ten blog ma mi pomóc te rzeczy zapamiętywać. Poza tym opisanie czegoś własnym językiem pozwala lepiej to zrozumieć i zapamiętać.

Nie jestem wielki i wspaniały, nie pouczam nikogo jak ma pisać strony, wręcz przeciwnie – chcę być pouczany. To drugi powód, dla którego założyłem tego bloga – mam nadzieję, że może jakimś cudem, z jakiegoś powodu trafią na niego ludzie, którzy wiedzą więcej ode mnie i zaszczycą któryś z moim wpisów jakimś sążnistym komentarzem pełnym uwag i krytyki, który nauczy mnie czegoś nowego.

Ten blog nie jest o mnie, tylko o stronach, o ich pisaniu i projektowaniu (tak, czasem też coś maznę), czyli o tym, co mnie interesuje, pasjonuje i czy się zajmuję. Dlatego nie ma zdjęcia, numeru telefonu, biografii i numeru buta. Jest za to formularz kontaktowy.