Baner

Na oficjalnym blogu MS poświęconemu Internet Explorerowi pojawiła się bardzo ciekawa informacja. Od stycznia 2012 roku Microsoft planuje włączyć automatyczną aktualizację Internet Explorera dla użytkowników Windows XP, Vista oraz 7.

Zestaw RSSów

23 listopada 2011
rss

Ostatnio na stronie Paula Irisha ukazał się zestaw RSSów. Oczywiście zasubskrybowałem, ale postanowiłem stworzyć również swój własny zestawik, jako że regularnie czytuję wiele blogów o tematyce frontendowej.

Komentarze są wyłączone więcej »

Nowa zakładka w menu

6 czerwca 2011
Domyślna ikona wpisu

Postanowiłem dodać nową zakładkę – linki. Będę tam zamieszczać linki do różnych przydatnych narzędzi i skryptów, których nie jestem w stanie opisać bardziej szczegółowo. Mam nadzieję, ze taka lista się przyda komuś. Teraz panuje tam lekki chaos, ale planuje to jakoś uporządkować.

Domyślna ikona wpisu

Wszystko zaczęło się w 2008 roku na blogu Sama Ruby’ego. To właśnie tam Sjoerd Visscher zamieścił swój – chyba nie przesadzę – legendarny komentarz, po którym społeczność webdeveloperów odetchnęła z ulgą. Era standardu HTML5 właśnie wkroczyła w decydującą fazę i to znacznie szybciej niż zakładano.

Web Standards Sherpa

12 kwietnia 2011
sherpa

Dzisiaj krótko i informacyjnie – odkryłem dzisiaj świetną stronkę i postanowiłem się podzielić. Ta stronka to Web Standards Sherpa, a trafiłem na nią, bo mam subskrypcję na innej fajnej stronie – The Web Standards Project.

1 2 3